Відповіді на поширені питання

Питання та відповіді

Як влаштувати особисте життя?

Це найпоширеніше питання, яке ми чуємо від наших клієнтів. Ідеального магічного рецепту, що призводить до моментального ефекту не існує. Ми не маємо у своєму розпорядженні таємного сховища з вільними бізнесменами, схожими на Джорджа Клуні, але Paradisedate може дати Вам нагоду познайомитися з холостими, успішними і серйозними чоловіками з різних країн. А також ми зможемо поділитися нашим досвідом і дати певні рекомендації, які вже неодноразово допомагали нашим клієнткам зустріти і не втратити другу половинку.

Навіщо гарним, розумним, але самотнім дівчатам звертатися в шлюбну агенцію?

Ми можемо професійно допомогти тільки тим дівчатам, які дійсно хочуть, щоб їм допомогли. Правило номер один – «Якщо Ви хочете вийти заміж, то запорука успіху – Ваше бажання і оптимізм». Ми не гарантуємо Вам, що через тиждень після реєстрації Ви зустрінете свою другу половинку, але ми обіцяємо Вам, що реєстрація в Paradisedate в рази збільшить Ваші шанси на успіх. Якщо Ви йдете у спортзал, але не дотримуєтесь рекомендацій тренера і все-одно їсте тортики на ніч, то навряд чи Ви досягнете бажаної талії. Якщо Ви звертаєтесь в професійну шлюбну агенцію, але навмисно не слухаєте рекомендації досвідчених сертифікованих фахівців, то навряд чи Ваш сімейний стан змінитися.

Що робити, щоб чоловік покохав мене за мій багатий внутрішній світ, а не тільки зовнішність?

Професійна порада, набута дослідним шляхом: якщо не стежити за своєю зовнішністю, то у чоловіка не буде бажання копати глибше і занурюватися у Ваш внутрішній світ. Ні для кого не таємниця, що чоловіки люблять очима! Успіх знайомств багато в чому залежить і від Ваших фотографій, і від Вашого зовнішнього вигляду на побаченнях, і звичайно ж від Вашої харизми і розуму. Але важливо пам’ятати, що спочатку чоловік побачить Ваші фотографії, а Ваші внутрішні якості він зможе розглянути лише при особистій зустрічі.

Чому знайомства в професійних шлюбних агенціях більш ефективні, ніж знайомства на численних сайтах знайомств?

Вибір між сайтом знайомств і шлюбною агенцією варто робити, спираючись на поставлену Вами мету. Якщо для Вас важлива конфіденційність і ефективність, то сайт знайомств не зможе задовольнити Ваші вимоги. На сайтах знайомств Ви можете отримати необмежене незахищене спілкування з незнайомцями, які можуть вже бути одруженим, використовувати чужі фотографії в профайлі, надавати недостовірну інформацію про себе. Серед таких анкет будуть і анкети справжніх людей, і тут все залежить від Вашої інтуїції і дедукції! Звертаючись в ParadiseDate, Ви отримуєте тільки перевірені знайомства з перевіреними людьми. Ми не можемо гарантувати, що чоловік, який Вам сподобався, запропонує Вам руку і серце прямо на першому побаченні, але ми з упевненістю повідомимо Вам точний вік, сімейний стан, професію і психологічний портрет потенційного обранця.

Як швидко я почну знайомитися з чоловіками?

Точних дат ми Вам назвати не можемо, тому що кожен конкретний випадок індивідуальний, і насправді більша частина успіху залежить від Вас самих. Деякі дівчата дуже швидко проходять процес реєстрації і вже через кілька днів після неї починають спілкування з потенційними партнерами, інші ж дівчата чекають кілька місяців. Потрібно розуміти, що і чоловіки, і дівчата висувають певні вимоги й побажання до потенційного партнера. Іноді такі вимоги дуже швидко знаходять відгук у протилежної статі, а іноді на це потрібен час. Потрібно розуміти, що знайти доброго і сімейного чоловіка набагато простіше, ніж творчого красеня архітектора з зеленими очима. Якщо Ваші бажання і уявлення про потенційного партнера реальні, то і результат не змусить себе довго чекати.

 

До гори