Як це працює

Що таке агенція міжнародних знайомств?

Це професійний сервіс, який допомагає розширити коло пошуку Вашої другої половинки.

В шлюбній агенції Ви зможете познайомитися з новими цікавими чоловіками, доопрацювати стратегію Вашого пошуку та змінити власне особисте життя в кращу сторону від сумного «незаміжня» до «активно ходжу на класні побачення» або «у відносинах» та «заміжня».

Що таке агенція міжнародних знайомств Paradise Date?

Ми – ліцензований, професійний бутик знайомств. Ми не працюємо з online сайтами знайомств, не пишемо листи і не запрошуємо в чати.

Як же ми знайомимо наших клієнтів і клієнток? Виключно традиційним «старовинним» методом – на побаченні. Дані наших клієнток і клієнтів не публікуються online. Ви не знайдете фотографій наших клієнтів в інтернеті. Вони зберігаються в закритій базі, доступ до якої має виключно метчмейкер, кілька купідонів і психолог.

Diolli - matchmaking agency
Агенція міжнародних знайомств Paradise Date є єдиним представником метчмейкінг компанії Diolli.com в Україні.
переваги

чому ми

Ми професійні, відверті з клієнтами та закохані у свою роботу. Ми любимо й цінуємо наших клієнтів та єднаємо серця ось уже 10 років!

За нами можна спостерігати в Instagram, Facebook та YouTube, а можна прийти до нас у гості в офіс і відчути, що тут дійсно живе любов!

Ми вміємо берегти таємниці не гірше за швейцарські банки, а побачення організовуємо з німецькою педантичністю і французьким шармом.

Ми – агенція міжнародних знайомств з величезною кількістю західних регалій. Нас визнали західні колеги, улюблені клієнти й клієнтки та друзі бренду. Ми цінуємо нашу репутацію і підтримуємо незмінно високу якість сервісу.

переваги

Наші клієнти - чоловіки

85% іноземці

Ми – дійсно агенція міжнародних знайомств. Географія наших клієнтів велика: США, Канада, Німеччина, Англія, Швейцарія, Туреччина, Індія, Франція, Японія, Китай, Сінгапур, Австралія і багато інших країн.

15% слов’янські чоловіки

Середній вік наших клієнтів-чоловіків 32 роки.

Наші клієнти хочуть знайомитися з освіченими, гарними, доглянутими, різнобічно розвиненими дівчатами. Вони не готові витрачати місяці на листування «про природу і погоду», а хочуть йти на романтичні побачення з серйозними дівчатами.

Агенція міжнародних знайомств Paradise Date не сумнівається, що ти будеш коханою!

Ми із задоволенням надамо тобі можливість познайомитися з новими цікавими людьми, прокачати свої навички флірту і поліпшити якість і результативність твоїх побачень.

хочу познайомитися

Напишіть нам

Залиште заявку і наш психолог зв'яжеться з вами

    До гори